Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Shweini në dyshim për Anglinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Shweini në dyshim për Anglinë   Fri Jun 25, 2010 2:38 pm
Mesfushori i Gjermanisë, Bastian Shweinsteiger, është në dyshim për sfidën e 1/8 së finales që zhvillohet të dielën në Bloemfontein ndaj Anglisë.
Mesfushori qendror gjerman dhe njëri prej futbollistëve kyçë, ka pësuar një dëmtim në kofshë gjatë ndeshjes ndaj Ganës, sfidë në të cilën Gjermania siguroi kualifikimin.

Stafi mjekësor i Gjermanisë është në luftë me kohën që ta ketë sa më shpejtë në gjendje gatishmërie superyllin e Bayernit.

“Ai ka pësuar një dëmtim në kofshë. Mjekët thonë se koha është duke kaluar, por ne shpresojmë që ai të luajë sepse është një lojtar i rëndësishëm”, ka precizuar zëvendëstrajneri Hansi Flick.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Shweini në dyshim për Anglinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: