Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Maradona: Mund të kërkoj ndihmën e Mourinhos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Maradona: Mund të kërkoj ndihmën e Mourinhos   Fri Jun 25, 2010 2:35 pmPërzgjedhësi më kontrovers i këtij Botërori, Diego Maradona, ka zbuluar admirimin e tij për Jose Mourinhon, duke thënë se mund ta telefonojë portugezin nëse ka nevojë për ndonjë këshillë.
“Mourinho më pëlqen shumë. Pos kësaj, mënyra se si ai më ka pranuar, kemi kaluar orë të tëra duke biseduar për futboll, taktika ofensive dhe defensive. Ai mu duk si nga ata djelmoshat që i keni në krahun tuaj të djathtë dhe të cilët i pyesni kur ju nevojitet diçka. Unë kam numrin e tij, mund ta thërras atë”, theksoi Maradona.

Një gjë të cilën Maradona nuk ishte i gatshëm ta pranonte është taktika ultra defensive e Jose Mourinhos, me të cilën ai fitoi gjithçka këtë sezon.

“Jo, jo atë. Por ajo funksionoi për të, në rregull? Ai e fitoi Ligën e Kampionëve”, përfundoi ‘el Pibe de Oro’.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Maradona: Mund të kërkoj ndihmën e Mourinhos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pse nuk mund ta shfrytezojme trurin
» Europa mund të jetë shtëpia e alienëve
» Si mund te mesosh magji..???
» Pse nuk mund te jemi te lumtur?
» Leximi i dorës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: