Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Defoe: Mund ta eliminojmë Gjermaninë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Defoe: Mund ta eliminojmë Gjermaninë   Fri Jun 25, 2010 2:34 pmSulmuesi i Anglisë, Jermain Defoe, ka deklaruar se Anglia është në gjendje të mposhtë në çdo moment Gjermaninë.
“Po, të gjithë janë duke menduar gjëra të tilla, pasi që të gjithë mendojnë se është dashur ta shmangim Gjermaninë dhe të kalojmë më tej, por ne luajmë ndaj çdokujt që na del përpara. Është me rëndësi të mbesim optimistë dhe të mendojmë pozitivisht, ndërsa duhet analizuar dhe gjendja në të cilën jemi”.

“Ndoshta, Gjermania është komb i futbollit, fantastik në turne të mëdha, por ne jemi ende Anglia e mrekullueshme. Ne mezi e presim ndeshjen dhe nuk humbim kohë duke menduar se ndaj kujt do të luajmë. Kjo vjen si pasojë kur mezi presim të luajmë”, ka thënë Defoe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Defoe: Mund ta eliminojmë Gjermaninë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pse nuk mund ta shfrytezojme trurin
» Europa mund të jetë shtëpia e alienëve
» Si mund te mesosh magji..???
» Pse nuk mund te jemi te lumtur?
» Leximi i dorës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: