Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Gjermania më e përgatitur se Anglia e lodhur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Gjermania më e përgatitur se Anglia e lodhur   Fri Jun 25, 2010 2:30 pm

Legjenda gjermane, Franz Beckenbauer, thotë se anglezët kanë qenë shumë të pafat që kanë përfunduar në pozitën e dytë të grupit të tyre, pasi që sipas tij Albionët do të eliminohen që në 1/8 e finales.
“Një ndeshje e tillë duhet të luhet në gjysmëfinale, jo në 1/8 e finales. Fatkeqësisht, anglezët kanë qenë të pafat që përfunduan në pozitën e dytë në grupin e tyre”.

“Anglezët duken të lodhur. Ka një arsye të mirë për këtë. Lojtarët e Ligës Premier duhet të luajnë larg më shumë ndeshje se kolegët e tyre të Bundesligas, duke përfshirë dhe dy garat e kupave nacionale. Për këtë arsye, kur ata vijnë në Botëror apo Kampionat Evropian, ata janë të djegur. Nga ana tjetër, lojtarët tanë duken në gjendje më të mirë fizike. Natyrisht ne i respektojmë ata, por ne natyrisht nuk u frikësohemi”, ka thënë Beckenbauer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Gjermania më e përgatitur se Anglia e lodhur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Keltët
» Helena Petrovna Blavatsky
» Sekreti i Jetës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: