Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Marchena: Spanja do ta mposhtë Kilin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Marchena: Spanja do ta mposhtë Kilin    Thu Jun 24, 2010 9:24 am
Spanjës i nevojitet vetëm fitorja kundër Kilit për të garantuar kualifikimin në fazën tjetër të Kampionatit Botëror, ndërsa Carlos Marchena thotë se përfaqësuesja e tij ka gjithçka që nevojitet për të shënuar fitore.
“Ende nuk është zgjidhur asgjë dhe të dyja skuadrat do të hyjnë në lojë me 50% të gjasave (për të fituar)”.

“Takimi i parë kundër Zvicrës e ka ‘dridhur’ gjithë botën, mirëpo po të mos kishim humbur nuk do të kishte kaq shumë trazirë”.

“Shpresoj ta mposhtim Kilin dhe ta rikthejmë besimin dhe të mos flasim për të kaluarën”, është shprehur lojtari i Valencias. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Marchena: Spanja do ta mposhtë Kilin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: