Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Lippi: Duhet të luajmë më mirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Lippi: Duhet të luajmë më mirë   Thu Jun 24, 2010 8:28 am

Lippi: Duhet të luajmë më mirë

Bosi i kombëtares italiane, Marcello Lippi, ka këmbëngulur se skuadra e tij është plot besim se do të kualifikohet më tej në Botëror, por vetëm nëse përmirësohet loja e Azzurëve.
“Ne nuk jemi lëkundur nga kjo situatë, besimi ekziston ende. Nuk kemi luajtur dhe aq mirë deri tani, por ne duhet të luajmë më mirë. Nuk duam që kjo të jetë ndeshja jonë e fundit. Djemtë e mi kanë shpirt të madh dhe ne duhet vetëm të përmirësohemi, sidomos në sulm. Ne duam të kalojmë përtej në fazën e eliminimit direkt”.

“Pirlo do të jetë në pankinë. Ata kanë sulmues të shpejtë. Për sllovakët e mjaftueshme është vetëm fitorja dhe ata këtë do të tentojnë ta bëjnë. Ndërsa edhe ne nuk duhet të harrojmë se barazimi nuk është i mjaftueshëm ”, tha Lippi para gazetarëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Lippi: Duhet të luajmë më mirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Këshilla për gjumë të mirë
» Gjëra që duhet të dimë për të ardhmen
» Ngjarje që të lënë pa mend
» Simbolika e gjarperit
» Endrrat e verteta (Reale)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: