Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Loew: Sfida ndaj Anglisë, ndeshje klasi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Loew: Sfida ndaj Anglisë, ndeshje klasi   Thu Jun 24, 2010 8:21 am

Loew: Sfida ndaj Anglisë, ndeshje klasi
Pas fitores së madhe të shënuar ndaj Ganës me rezultat minimal 1-0, përzgjedhësi i Gjermanisë, Joachim Loew, është duke pritur një ndeshje klasi ndaj Anglisë në 1/8 e finales.
“Kjo ishte një ndeshje vërtet e shpejtë dhe jo shumë gjëra shkuan mirë për ne. Ne kemi mundur të nxjerrim më shumë nga rastet tona. Ne nuk ishim dhe aq precizë në sulm. Por, nuk mund t’i fajësoj lojtarët e mi të rinj, kishte shumë presion, ne është dashur të fitojmë dhe tani jemi në fazën tjetër”.

“Ndeshja e 1/8 së finales ndaj Anglisë do të jetë një ndeshje klasi, ne mezi e presim atë takim”, deklaroi pas takimit Loew.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Loew: Sfida ndaj Anglisë, ndeshje klasi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Abuzimi ndaj kafsheve
» Drogat Psikoaktive
» Shtypja dhe shfrytëzimi i grave
» Komploti me i madh ndaj shqiptarve
» Mbrojtja kundër Magjisë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: