Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Donovan: Jam i shokuar, e pabesueshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Donovan: Jam i shokuar, e pabesueshme   Wed Jun 23, 2010 8:56 pm
Njeriu më i rëndësishëm i muajit në SHBA, pa kurrfarë dyshimi se është Landon Donovan, që shënoi një gol historik në sekondat e fundit të sfidës vendimtare ndaj Algjerisë.
“Unë kam qenë në një udhëtim aq të gjatë prej më se katër vitesh dhe jam ende i shokuar, dhe aq krenar në djemtë tanë. E pabesueshme. Futbollistët u përpoqën shumë për të shënuar, ne është dashur t’u hymë rreziqeve, por djemtë tanë të mbrojtjes bënë punë të madhe”.

“Unë e mora topin, ia dhashë Jozy Altidore që bëri një depërtim të mirë, Clint Depsey depërtoi mirë në thellësi të zonë dhe topi erdhi te unë. Mu duk se koha u ndal dhe ishte e pamundur të dështoja nga ajo pozitë. Njerëzit e mi më të afërt e dinë sa kam punuar për këtë moment. Kjo është e pabesueshme. E di se njerëzit në shtëpi janë duke na shikuar…por kjo nuk është e tëra”.

“Siç kam thënë javën e kaluar, ne po tregojmë se për çfarë shquhen amerikanët. Kjo nuk është e tëra. Na u mor goli ndaj Sllovenisë, por ne jemi amerikanë. Ne jemi mësuar me këso situatash, nuk ankohemi. Dhe ne besojmë…se jemi gjallë”, deklaroi heroi i amerikanëve, Landon Donovan.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Donovan: Jam i shokuar, e pabesueshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shtriga
» Ngjarjet më të çuditshme
» Gjerat e pabesueshme qe bejne kafshet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: