Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Qka eshte...!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Qka eshte...!   Wed May 12, 2010 5:43 pm

Titikaka dhe ku gjendet ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka eshte...!   Wed May 12, 2010 5:47 pm

Titikaka eshte liqe nese nuk gaboj edhe gjendet ne Ameriken Jugore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Re: Qka eshte...!   Wed May 12, 2010 6:37 pm

e sakt osht Tesa bile m duket n PERU osht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka eshte...!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qka eshte...!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hena nje satelit artificial ! ? Ne se eshte keshtu,kush e 'parkoi'atje.?
» Ngrohja globale eshte nje genjeshter
» Çfare eshte nje mendje e hapur?
» Feja e shqiptarit eshte shqipetaria?
» Cfare eshte Kabalah ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Shkencave egzakte :: Gjeografi & Gjeologji-
Kërce tek: