Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-GrupShiko mesazhet pa përgjigje
 

Viti i II semestri i III

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Fiziologjia e Njeriut

Fiziologjia e Njeriut, dhe gjithqka qe ka te beje me te.
Asnjë mesazh i riBooks of Physiology
1515Color atla...
Sat Mar 03, 2012 12:10 pm
dr.Dugi™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Biokimi Mjeksore

Biokimi Mjeksore, dhe gjithqka qe ka te beje me te.
1921Bilirubina...
Fri Sep 16, 2011 8:11 am
Dr Ramadan Ndreka Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Imunologji me Alergologji

Imunologji me Alergologji, dhe gjithqka qe ka te beje me te.
1111ANTIGJENET...
Sat Jan 22, 2011 10:37 am
iliriana Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Metodologji e Punes Shkencore

Gjithqka qe ka te bej me MPSH
34 Ndërtimi...
Sun Oct 23, 2011 9:06 am
dr.Shemi Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur