Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-GrupShiko mesazhet pa përgjigje
 

Te ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Familja dhe fëmijët

Familja dhe fëmijët janë shkolla e detyrave themeluar mbi dashurinë. Familja dhe fëmijët jan kryevepra e natyrës.Familja dhe fëmijët jan njësia bazë grupore e shoqërisë dhe i jepet mbrojtje nga shoqëria dhe shteti...
33140Ndarja e k...
Tue May 28, 2013 8:04 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Moda & Estetika

Moda dhe dëshirat për te qene i/e bukur veshje të kohëve të fundit, gjithçka që mund t'ju bëjë sa më tërheqës/e ndaj partnerit/partneres.
2929Kimikati D...
Wed Mar 14, 2012 7:03 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Best OF YouTube

Video te ndryshme, Ekstreme, Interesante, humoristike etj..
27Luani Sulm...
Fri Jun 03, 2011 7:45 am
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Foto-ilustrim

Me foto do te mundohemi te tregoj se si shfaqet nje semundje e caktuar, ndoshta brenda fotove mund te kete edhe permbajtje jo te kendeshme andaj ne si forum nuk mbajm pergjegjesi.
46Megacolon-...
Sun Oct 23, 2011 10:27 am
dr.Dugi™ Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur