Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-GrupShiko mesazhet pa përgjigje
 

Kendi i Keshillave

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Këshilla për Dhëmbë

Qe te kemi dhemb sa me te shendosh, te dim si ti bajm ata qe te mos kemi nevoj ta vizitojm stomatologun.
4549Kujdesi pe...
Sun Dec 11, 2011 1:24 pm
Antigona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Këshilla për Flokë

Te kemi flok sa me voluminoze sa mete pasterta, si ti mbajm ato, e shume te tjera.
4055Ushqim ide...
Sun May 01, 2011 9:57 am
dr.Delfina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Këshilla per Femijë

Qe te kemi nje faze te mire per femijet tane pse mos te kshillohemi andaj ne do mundohemi qe te ndihmoj me postime
92103Si t’iu hi...
Fri Mar 09, 2012 6:14 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Këshilla per Shtatzanin

Si te ruajm nje shtatzani te shendoshe, pa probleme, te mesojm!
7995Qentë ndih...
Wed May 29, 2013 2:38 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

ILAQE & Medikamente

ILAQE & Medikamente te ndryshme.. Ilaqe te shpejta shtepiake etj.
80166Të jetosh ...
Tue Jun 03, 2014 6:53 pm
Dreni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ushqimi dhe Dieta

Informacione të rendeshishme, se si te ushqehemi, qka te perdorim qka jo.. dhe informacione rreth dietave.
160202Ushqimet q...
Tue May 28, 2013 8:01 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur