Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-GrupShiko mesazhet pa përgjigje
 

Kendi i Ç'ështjeve Shqiptare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Historia Shqiptare

Mbi te kaluaren dhe te ardhmen ton, ta dim se qka shkruan historia per ne, qfare te pare tan kishim, cilet ishin teritoret tana dikur, kush na cungoj e shume qka tjeter
60697Komploti B...
Wed May 18, 2011 2:09 pm
indira kruja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Letersia Shqipëtare

Letersia Shqipëtare, Poezi shqipe.. dhe biografi te ndryshme te autoreve shqipetare.
781261Tetë "gënj...
Sun Jan 15, 2012 2:07 pm
Antigona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Traditat edhe Zakonet

Shume tradita dhe zakone ne brendesi te nje trualli shqiptar, qe gjithsesi na kane perfaqesuar me nder ne vite. Komente, mendime, opinione mbi traditat e zakonet.
1745Martesa, d...
Sun Jan 16, 2011 3:33 pm
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kultura Tradicionale

Gjithcka mbi kulturen tradicionale shqiptare.
523Trashegimi...
Sun Jun 12, 2011 11:31 am
dr.FjoollaaH™ Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Poezi & Tregime

Ketu mund te shkruani poezite tuaja, dhe te lexoni poezi te ndryshem nga autoret shqiptarë.
718Jeta
Fri Feb 07, 2014 7:06 pm
fatmamurra Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur