Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-GrupShiko mesazhet pa përgjigje
 

Kendi i Llafeve

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Perzantimet e Anëtarëve

Beje nje prezantim sado te shkurt qe te njihemi me njeri-tjetrin, ta dime kush je, prej nga na vizitoni, si erdhet deri tek ky forum etj.
46335here I am...
Wed Oct 30, 2013 8:25 pm
Lorena703 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tema Shoqerore

Problemet dhe politikat sociale të shoqërisë shqipetare, diskutime mbi fenomene të tilla si racizmi, varfëria, diskriminimi, dhuna, etj.
70857Cila ka re...
Sat Apr 20, 2013 2:13 pm
simi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

Ndjenja pa fund, tregime te ndryshme te cilat vetëm dashuria i bën në jetë..
2422387Poezi Per ...
Wed Mar 20, 2013 5:50 pm
amarildo1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Bisedë e lirë

Knaqu duke biseduar.. Chit Chat pa kufi.. por mos dilni jasht rregullores se forumit.
785581Per moment...
Wed Oct 30, 2013 7:39 am
Lorena703 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pyetje & Pergjigjje

Pyetni ate qe se dini.. mesoni pergjigjjen nga antaret e tjere te forumit.
48Pyetje lid...
Tue Jan 28, 2014 9:44 am
nexhmije Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje & Urime

Pershendetje me te perzemerta per anetaret e forumit.. urime ditelindjet dhe urime festat te ndryshme.
20690Urime 8 Ma...
Fri May 30, 2014 2:51 pm
lalijot Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur